Půdní vestavby


Půdní vestavby jsou dnes velmi oblíbeným prostorem k bydlení.

Rozšiřte si  nebo si vylepšete své bydlení o  nevyužitý půdní prostor . Půdní vestavba je ideálním řešením, získáte tak krásné bydlení nebo  více prostoru  pro rozrůstající se rodinu . Půdní vestavba  navíc působí velice útulně a originálně .

Hledáte-li dodavatele pro  půdní vestavbu, neváhejte nás kontaktovat. Náš profesionální technik Vás navštíví  prohlédne Vaši půdu, vyslechne vaše požadavky  a doporučí nutné úpravy k půdní vestavbě. V případě zájmu zajistíme kompletní projektovou dokumentaci a vyřídíme stavební povolení.Zpevníme stávající  podlahy,provedeme  zateplení  střechy a nutné úpravy pro kvalitní  realizaci Vaší vysněné půdní vestavby. Zrealizujeme také samozřejmě  rozvody vody a topení. Postavíme příčky , vymalujeme, položíme koberce a připravíme vaši půdu k příjemnému bydlení.

Provádíme půdní vestavby od 15000 za m2 .Za dobu naší působnosti jsme provedli již 32 půdních vestaveb.

Před realizací – půdní vestavba- provedeme našim zákazníkům cenovou kalkulaci přímo na míru . Uvažujete o půdní vestavbě? Máme s tímto stavebním oborem bohaté zkušenosti. Poradíme Vám jak nejlépe daný prostor využít a jak co nejlevněji zkvalitnit své bydlení. Všechno uhání  kupředu a u půdní vestavby  tomu není jinak,dnešní stavební možnosti nám umožňují realizovat půdní vestavbu velice rychle a kvalitně.

Uvažujete o půdní vestavbě? Máte nějaké dotazy? Chcete se na něco zeptat. Jsme tu pro vás? Máme s tímto stavebním oborem bohaté zkušenosti. Poradíme Vám jak nejlépe daný prostor využít a jak co nejlevněji zkvalitnit své bydlení.

Naše firma realizuje půdní vestavby a rekonstrukce půdních bytů již 17 let . Za tuto dobu jsme získali mnoho zkušeností s touto výstavbou .Realizujeme půdní vestavby v Praze a středočeském kraji,  ale za dobu fungování jsme provedli několik desítek půdních vestaveb pro naše klienty i na jejich chatách či chalupách a to po celé ČR .Pro provádění půdní vestavby disponujeme kvalitními pracovníky kteří jsou vyškoleni pro montáž střech,krovů sádrokartonů a ostatních řemesel a to tak aby odvedli tu nejkvalitnější práci.Půdní vestavba oproti normální výstavbě je specifická a  žádá si proto úplně jiný přístup pro provádění a řešení jednotlivých detailu a postupů  v tomto ohledu se dosti liší třeba oproti výstavbě rodinných domů.Proto až budete vybírat realizační firmu pro vaší půdní vestavbu vybírejte firmy se zkušenostmi v tomto oboru a věřte ,že při realizaci půdní vestavby se řeší takové množství atypických detailů jako nikde jinde.Naše firma Vám nabízí kvalitu rychlost a to nejdůležitější pro půdní vestavbu – osobní přístup a chuť řešit vzniklé problémy s výstavbou.

Než se rozhodnete pro půdní vestavbu – Na co je třeba dát pozor

Před každým  plánováním půdní vestavby  je třeba posoudit míru úprav střechy a stávajícího krovu  k uvolnění prostoru pro bydlení. Také je nutné zpevnit a vystužit  podlahu, všeobecně posoudit, zda charakter a stav nemovitosti dovolí zavést vodu a elektřinu, případně jaké úpravy s tím budou spojeny. Nezapomeňme ani na posouzení možnosti pohodlného přístupu do půdních prostor.Náš technik Vám během jeho návštěvy vše dopodrobna vysvětlí. Půdní byt má specifický charakter a skýtá téměř neomezené možnosti. Je možné jej provádět i ve velmi zajímavých lokalitách, kde jinak není možné žádnou bytovou výstavbu realizovat.

Půdní vestavba, ať už v rodinném nebo panelovém domě, může vyžadovat odpovídající stavební povolení vydané místně příslušným stavebním úřadem.Toto povolení pro půdní vestavbu Vám samozřejmě jsme schopni zařídit.

 Nejvhodnější střecha  pro realizaci půdní vestavby

Ideální střecha pro půdní vestavbu je střecha sedlová se sklonem 35a více stupňů . Pokud je Vaše střecha příliš nízká  neposkytne dostatečné pohodlí k dlouhodobému využívání tohoto prostoru.většinou při střechách z nízkým sklonem je potřeba provedení nadezdění celého obvodu ,to je však cenově náročnější řešení. Jak již bylo napsáno nejvhodnější střechou pro půdní vestavbu  se jeví střecha sedlová. Je pro půdní byt ideálním řešením. Půdní prostor je z pravidla  na  protilehlých stranách omezen dvěma skloněnými střešními rovinami, protínajícími se v hřebenu ideální plochy pro umístění oken vztvoření teras či balkonů pro danou půdní vestavbu. Ve druhých dvou protilehlých stranách je podkroví omezeno z pravidla štítovou zdí , i zde se nabízí možnost prostupů . Půdní vestavba a sedlová střecha – ideální řešení. Půdní vestavba je velmi  příjemná pro bydlení pokud se dobře navrhne  počet, velikost a rozmístění střešních oken a vikýřů i vzhledem ke světovým stranám. Střechu musíme také velmi  dobře tepelně zaizolovat a to nejen proti,  tepelným únikům, ale hlavně což je pro půdní vestavbu důležité  proti příliš velkému teplu , zvláště pokud střecha velkou plochou směřuje na západní stranu . Pokud budou tyto pokyny dodržíme, je půdní vestavba ideální řešení pro bydlení.

Půdní vestavba na klíč – naše služby

Vypracujeme projektovou dokumentaci, včetně statického posudku

Vyřídíme  stavební povolení, ohlášení stavby a náležitosti s tím spojené

Vyřídíme zábory chodníků a likvidace a uložení sutí

Provedeme a zajistíme veškeré stavební práce pro půdní vestavbu a dle projektu nebo Vašich představ.

Pro původní vestavbu používáme sádrokarton a proč ?

Sádrokarton je ideální materiál pro  všechny typy půdní vestavby a rekonstrukce podkroví. Sádrokarton splňuje naše veškeré požadavky, které pro realizaci půdní vestavby potřebujeme, jeho nesporná výhoda je  protipožární a zvuková odolnost a je to ideální materiál pro rychlou a kvalitní realizaci půdní vestavby .

Ze sádrokartonu jsme schopni vytvořit  různé atypické konstrukce, jako niky , prostupy , odkládací prostory, šatní prostory , světelné podhledy, obložky krovů ,a právě tyto vlastnosti se nejvíce hodí pro půdní vestavby

Máte nějaké dotazy? Chcete se na něco zeptat. Jsme tu pro vás.